logo

Hakkımızda

Hakkımızda

1989 yılında Orhan ÜNLÜ, Rıza BOSTANOĞLU tarafından başlayan bu serüven; koltuk imalatı, tasarımı, ve satışı ile Siteler / ANKARA da halen devam etmektedir. Merve Tasarım ailesi olarak koltuk, berjer, köşe takımı, konuların da siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile yıllardan bu güne gelen tecrübe ve deneyimiyle farklı tarzlarda, koltuğa yeni bir ivme ve stil kazandırarak koltuk üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyarak, toplam kalite yönetimiyle çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti hat safhalar da olduğundan dolayı git gide artan müşteri kitlesine daha hızlı cevap vermek amacıyla, kurumsallık anlayışımızı ve firma bilinirliğini daha da ilerleterek, işimizdeki ciddiyeti, özeni, sorumluluğu müşterilerimize de hissettiriyoruz.

2019 Kreasyonları ve yeni tarzda, her mekan ve ortama uygun koltuklar üretiyoruz. Kumaş seçimi model seçimini belirleyebiliyor, aynı zaman da istediğiniz modele uygulama yapıyoruz. Koltuklarımız tamamen el işçiliğiyle üretildiğinden dolayı en ince hataların dahi oluşumunu engelliyor, birinci sınıf kumaş, deri, sünger, ve diğer ürünleri kullanıyoruz. Aynı zamanda sağlığınıza Merve Tasarım Berjer Icon uygun anti-bakteriyel özelliğine sahip kumaş ve sünger seçimleri yapıyoruz.

Zaman geçiyor fakat ürünlerimiz eskimiyor, zamana meydan okurcasına rakiplerimizi dahi kıskandıran kalitedeki ürünlerimiz siz özel müşterilerini bekliyor.

Saygılarımızla,
Rıza BOSTANOĞLU

EnglishTurkish